Türkiye’nin en büyük Mücevher delegasyonu ile Hindistan’a gidiyoruz.

4/8/2023
Haber

Türkiye'den 50 kişilik bir delegasyonla India International Jewellery Show'a katılma heyecanını yaşıyoruz. Bu özel etkinlikte Türkiye Mücevher İhracatçılar Birliği ve Hindistan Mücevher İhracat Teşvik Konseyi(GJEPC) ile güçlü bir işbirliği içindeyiz.

3-7 Ağustos tarihleri arasında Jio Dünya Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan IIJS - India International Jewellery Show'a katılmak için sabırsızlanıyoruz. Hindistan Mücevher İhracat Teşvik Konseyi ile yapılan anlaşma sayesinde, Türk mücevher sektörünü Hindistan'da temsil edecek, ticari ilişkileri geliştirecek ve Türk mücevherinin ihracatını artıracak adımlar atılıyor.

Türkiye’nin en büyük Mücevher delegasyonu ile Hindistan’a gidiyoruz.

Amacımız, iki ülke arasındaki bağları güçlendirmek ve Türk mücevherlerini dünya çapında tanıtmaya katkıda bulunmaktır. JTR | Jewellery Technology Research olarak, bu prestijli fuarın tek Türk katılımcısı olmanın gururunu yaşıyoruz ve standımızda güncel ve en son teknoloji hizmetlerimizi sunmanın heyecanını taşıyoruz. IAS tarafından akredite edilen uluslararası geçerliliğe sahip mücevher ve çıplak taş raporlarımızdan, yüksek netlikli lupumuz Loupe S'e ve devrim niteliğindeki yapay zeka destekli Reveal Diamond Detector elmas tespit cihazımıza kadar sektörde çığır açan ürünlerimizi sergileyeceğiz. Bu sayede standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize muhteşem bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Bu büyük buluşma, Türk Heyeti'nin Hindistan'daki meslektaşlarıyla anlamlı etkileşimlerde bulunma fırsatı yaratırken, her iki taraf için de çok yönlü ticari ilişkiler kurmayı vaat ediyor. Aynı zamanda Hindistan'ın mücevher endüstrisindeki kültürel çeşitliliği ve ustalığı kucaklayarak, sınırları aşan bir bağ kurmayı amaçlıyor.

Dİğer Haber ve Etkİnlİkler

TÜM HABERLER