JTR, Jewellery Antalya Etkinliğine sponsor oldu.

29/12/2022
ETKİNLİK

Türkiye’nin Mücevher Teknolojileri Araştırma Merkezi JTR, Antalya’da düzenlenecek olan ve dünyanın her yerinden yüzlerce alıcının katıldığı allım heyeti etkinliğine sponsor oldu. JTR, sponsorluk kapsamında pırlanta analizi üzerinde geliştirdiği teknolojileri fuarda sergilerken, katılımcılara da hızlandırılmış pırlanta analizi eğitimleri verecek.

Türkiye’nin Mücevher Teknolojileri Araştırma Merkezi Jewellery Technology Research JTR, bir yandan sektöre pırlanta ve mücevher sertifikası hizmeti verirken bir yandan da dünya çapında teknolojiler geliştiriyor. JTR bu çalışmaların yanında sektör profesyonellerine de sertifikalı eğitimler veriyor. Jewellery Antalya alım heyeti etkinliğine destek veren JTR bu kapsamda katılımcılara hızlandırılmış eğitimler verecek.

JTR, Jewellery Antalya Etkinliğine sponsor oldu.

Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen Jewellery Antalya alım heyeti etkinliğine sponsor olan JTR, Türk Mücevher Sektörüne destek vermeye devam ediyor. Değerli taş raporlaması konusunda sektörün teknoloji merkezi olan JTR, yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. IDC tarafından koşulsuz denetlenmeyi kabul eden ve pırlanta analizi raporlarını uluslararası denetime açan JTR, dünya çapındaki iddiasını uluslararası katılımcılara pırlanta analizi ve raporlaması eğitimleri vererek teyit ediyor.

Antalya Kaya Palazzo’da 5-9 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğe Türkiye’den yüzlerce firma ve binlerce sektör profesyonelinin yanı sıra dünyanın farklı yerlerinden de yüzlerce alım heyeti katılıyor. JTR katılımcılara etkinlik sırasında mevcut eğitimlerinin kısaltılmış ve hızlandırılmış versiyonunu vererek sektöre katkı sağlayacak.

Dİğer Haber ve Etkİnlİkler

TÜM HABERLER