International Accreditation Services (IAS) ile uluslararası akreditasyonumuzu tamamladık.

15/6/2023
Haber

Mücevher dünyasının devamlı gelişen ortamında önde olmak hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden, yenilik ve uzmanlık ışığında JTR Mücevher Teknoloji Araştırma Merkezi , keskin teknolojik tesisleri, son teknoloji ekipmanları ve olağanüstü ekibiyle endüstride devrim yaratmaktadır. Haziran ayına gözlerimizi diktiğimizde, mücevher endüstrisine eşsiz test ve analiz hizmetleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Dünyanın en saygın akreditasyon kurumu International Accreditation Services (IAS) tarafından küresel olarak tanınan ISO 17025 standardı altında gerçekleştirdiğimiz laboratuvar hizmetleri için akreditasyon sürecimizi tamamladık. Sadece bir sertifika olmamak ile birlikte, teknik yeterlilik, uluslararası standartlara uygunluk ve tavizsiz doğruluk konusunda kararlılığımızın bir onayıdır. Kısacası, hizmetlerimizin güvenilirliği konusunda bir kanıttır. 

Bu başarının merkezinde, laboratuvarları değerlendiren ve akredite eden uluslararası alanda tanınmış bir kurum olan IAS bulunmaktadır. Sıkı değerlendirme süreçleriyle IAS, en yüksek düzeyde teknik yeterlilik, uzmanlık ve kalite yönetiminin sağlandığından emin olur. ISO 17025 akreditasyonu, dünya genelinde test ve kalibrasyon laboratuvarları için mükemmeliyetin zirvesi olarak geniş çapta kabul edilmektedir. Coğrafi konumlarından bağımsız olarak müşterilerimizin kesin ve tutarlı sonuçlara güvenebilecekleri bir güvence olarak hizmet vermektedir. IAS'nin damgasını taşıyan raporlarımız, uluslararası çaptaki müşterilerimizde güven oluşturan saygın bir teminat olarak hizmet vermektedir.

JTR Mücevher Teknoloji Araştırma Merkezi, saygın IDC ve ISO 24016 standartları altında etkileyici 13 farklı alanı kapsayan bir laboratuvar olarak IAS'den ISO 17025 akreditasyonunu bünyesinde barındıran dünyanın iki laboratuvarından biri oldu. Bu olağanüstü başarı, JTR'yi endüstrinin tartışmasız önder liderlerden biri konumuna getirerek, diğer rakiplere örnek olacak yeni ölçütler belirlemiştir.

International Accreditation Services (IAS) ile uluslararası akreditasyonumuzu tamamladık.

JTR gibi akredite edilmiş bir laboratuvarı seçmek, birçok avantajı beraberinde getirir;

  • Kusursuz test sonuçları, sürekli doğru ve güvenilir
  • Uluslararası standartlara ve düzenlemelere kesintisiz uyum
  • Teknik parlaklık ve kararlı uzmanlık güvencesi
  • Pazarda güven ve itibar oluşturma
  • Müşteri memnuniyetini ve sadakatini yeni seviyelere taşıma

JTR Mücevher Teknoloji Araştırma Merkezi’nde, ISO 17025 ve IAS akreditasyonunun ilkelerine bağlılığımız en temel prensibimizdir. Teknolojiye düzenli olarak yatırım yapmak, personelimize devamlılık esaslı eğitim programları düzenlemek ve sıkı kalite yönetim sistemlerine bağlı kalarak uluslararası itibarımızı geliştirmeye olan bağlılığımızı sürdürüyoruz. Bu mükemmeliyetçi yaklaşımımız, en yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti sunmamıza sağlamaktadır. 

JTR Mücevher Raporları’nı daha yakından tanıyın.

Dİğer Haber ve Etkİnlİkler

TÜM HABERLER