Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
JTR LOGO inverted

JTR BIOLINK sayfaları yayında

4/8/2023
TAVSİYELER

JTR instagram hesabımızda laboratuvar ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Bunun yanında eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz ile ilgili güncel haberleri paylaşıyoruz. Bu haberlerin bir çoğunun detayı web sitemizde yer alıyor ve takipçilerimizin web sitemizdeki içeriklere kolaylıkla ulaşabilmelerini istiyoruz.

JTR jewellery research technology biolink landing page mockup

Instagramın profil alanında sadece bir adet link paylaşımına izin vermesi nedeniyle, web sitemizde hem ingilizce hemde türkçe kanallarımız için Biolink sayfalarımızı yayına aldık. Profil linkinden artık Biolink sayfamıza ulaşabilir ve instagram hesabımızda yayınladığımız, link barındıran postlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Postlara tıkladığınızda ilgili makaleye veya habere kolayca ulaşabilirsiniz.

JTR Türkçe Biolink Sayfamız

JTR İngilizce Biolink Sayfamız

Biolink’in ne olduğu ve avantajları hakkında daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Biolink Nedir?


Biolink’ten bahsetmeden önce kısaca bir link kavramını inceleyelim. Link kısaca; hedef kitlenizi yönlendirmek istediğiniz web sitesi, ,sosyal medya platformu, youtube kanalı vb. gibi dijital kimliğinizi oluşturduğunuz sayfalara yönlendiren URL’dir.

JTR BIOLINK sayfaları yayında

Biolink Avantajları

Instagram biyografinize ekleyeceğiniz biolink bağlantınız ile en güncel duyurularınızı, kampanyalarınızı, bloglarınızı görünür hale getirebilirsiniz. Bu paylaşımlar profilinizde altlarda kalsa da biolink sayesinde sonradan sizi keşfedecek kitleler her daim güncel olarak paylaşımlarınıza kolayca ulaşabilir. 

Yapılan araştırmalara göre Instagram kullanıcılarının dikkatini net ve kısa mesajlı içerikler çekiyor. Bu nedenle paylaşımlarınızda yer veremediğiniz detaylar ve bilgiler için bir web site oluşturarak ilgili kişileri sayfanıza çekebilir, doğrudan hedeflediğiniz kitleye kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Bu sayede aynı zamanda sitenize bir trafik yaratabilirsiniz. Hedef kitleniz ilgilendiği içeriği okuduktan sonra sayfanıza da göz atacak, bilinçaltında markanıza yer verecektir. Markanıza ait oluşturacağınız biolink URL’si ile kurumsallığınızı da güçlendirebilirsiniz.

JTR Biolink

JTR olarak geliştirdiğimiz şeffaf derecelendirme uygulamalarıyla mücevherlerinizin ve mücevher endüstrisinin geleceğini koruyoruz. Pırlanta raporu ve mücevher raporu hizmetlerimizin yanı sıra JTR Eğitim departmanımız ile ileri düzey pırlanta ve mücevher eğitimleri veriyoruz. Tüm JTR hizmetlerini öğrenmek, bizi daha yakından tanımak, pırlanta ve mücevherler hakkında en güncel bilgiyi almak için siz de biolink’imizi ziyaret edebilirsiniz.

benzer bloglar
TÜM BLOGLAR